Tillbehörsadapter
165,00 kr
SKU
90 078
Tack vare den centrala M6-gängan är det möjligt att fästa egentillverkade fästen snabbt och enkelt.
Tack vare den centrala M6-gängan är det möjligt att fästa egentillverkade fästen snabbt och enkelt.
| Uppsättning | 2 är |
| Typ | multiAnker 2.0 |
| Gtin | 7108813184566 |
| Leverantör | Zentrale Autoglas |
| Nettovikt | 100 g |
| Bruttovikt | 100 g |
| Innehållsbit | 2 |
| Katalogkategori | 03 Markiser |
| Tillverkarens Nummer | 99 666 8 0004 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 18 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 5 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 12 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | 99 666 8 0004 |
Write Your Own Review
