Tryckstångssats Dorema
539,00 kr
SKU
075/192
Set för tryckstänger för dina quick'n easy lufttält till din husvagn. För alla tältstorlekar.
För perfekt anslutning till din husvagn.
| Gtin | 8712295102902 |
| Material | Stahl |
| Leverantör | Dorema Vorzelte GmbH |
| Nettovikt | 1,2 kg |
| Bruttovikt | 1,25 kg |
| Innehållsbit | 2 |
| Katalogkategori | 01 tält |
| Tillverkarens Nummer | 10290 |
| Dimensioner Diameter | 19 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 77 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 4 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 13,5 cm |
Write Your Own Review