Eurotrail solstol Perez Beach Recycled
934,00 kr
SKU
601/605
Produktbeskrivning
Strandstolen med bekväm huvudkudde är perfekt för en avkopplande dag på stranden. Bärremmen gör den lätt att transportera och du kan förvara snacks och drycker i sidfickan. På baksidan av ryggstödet finns ett förvaringsfack med en liten kylväska. Stolen är utrustad med ett överdrag av rPET och är därför hållbar.
Teknisk information
Färg blå
Kan hålla upp till 100 kg
Rygghöjd 62 cm
Sits 49 x 44 cm
Sitthöjd 23 cm
Material textil 100% PES polyester
Rammaterial: runt aluminiumrör
Bredd 62 cm
Höjd 75 cm
Djup 55 cm
Nettovikt 3,4 kg
Förpackningsstorlek 70 x 62 x 13 cm
Totalvikt 4 kg
| Gtin | 8718685020313 |
| Färg | blå |
| Leverantör | Van Bergen Sports int. B.V. |
| Sitthöjd | 23 cm |
| Ryggstödets Höjd | 62 cm |
| Mått Höjd | 750 |
| Dimensioner Djup | 550 |
| Dimensioner Bredd | 620 |
| Nettovikt | 3,4 kg |
| Laddningsbar Upp Till | 100 kg |
| Bruttovikt | 4 kg |
| Material Textil | 100 % PES polyester |
| Katalogkategori | 11 Faltmöbel |
| Material Ram | Alu-Rundrohr |
| Tillverkarens Nummer | ETCF5040.5900 |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sätesbredd | 49 cm |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 70 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 13 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 62 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | ETCF5040.0659 |
Write Your Own Review