Approve The Cookies
This website uses cookies to improve your user experience
Read more
The store will not work correctly when cookies are disabled.
Campingstol Cha Cha från Dukdalf
Robust fåtölj med 76 cm hög ryggstöd. Förstärkt aluminiumstomme för extra stabilitet. 8-vägsställbar.
Design som Paso Doble utan integrerat nackstöd.
| Gtin | 8713899045602 |
| Färg | blå |
| Leverantör | Umefa |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Ryggstödets Höjd | 76 cm |
| Mått Höjd | 1200 |
| Dimensioner Djup | 420 |
| Dimensioner Bredd | 610 |
| Nettovikt | 4 kg |
| Laddningsbar Upp Till | 140 kg |
| Bruttovikt | 4,2 kg |
| Material Textil | 60 % PVC-polyvinylklorid, 40 % PES-polyester |
| Katalogkategori | 11 campingmöbler |
| Material Ram | Alu-Vierkantrohr |
| Tillverkarens Nummer | 420246110 |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sätesbredd | 48 cm |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 110 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 11 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 61 cm |
| Gtin | 8713899045541 |
| Färg | antracit |
| Leverantör | Umefa |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Ryggstödets Höjd | 76 cm |
| Mått Höjd | 1200 |
| Dimensioner Djup | 420 |
| Dimensioner Bredd | 610 |
| Nettovikt | 4 kg |
| Laddningsbar Upp Till | 140 kg |
| Bruttovikt | 4,2 kg |
| Material Textil | 60 % PVC-polyvinylklorid, 40 % PES-polyester |
| Katalogkategori | 11 campingmöbler |
| Material Ram | Alu-Vierkantrohr |
| Tillverkarens Nummer | 420206774 |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sätesbredd | 48 cm |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 109 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 11 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 62 cm |
| Gtin | 8713899045510 |
| Färg | silver |
| Leverantör | Umefa |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Ryggstödets Höjd | 76 cm |
| Mått Höjd | 1200 |
| Dimensioner Djup | 420 |
| Dimensioner Bredd | 610 |
| Nettovikt | 4 kg |
| Laddningsbar Upp Till | 140 kg |
| Bruttovikt | 4 kg |
| Sekundär färg | antracit |
| Material Textil | 60 % PVC-polyvinylklorid, 40 % PES-polyester |
| Katalogkategori | 11 campingmöbler |
| Material Ram | Alu-Vierkantrohr |
| Tillverkarens Nummer | 420206494 |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sätesbredd | 49 cm |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 109 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 22 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 61 cm |
© 2024 Campweb. All Rights Reserved