Truma iNet X Panel - kontrollpanel
3 839,00 kr
SKU
309/837
Truma har skapat en öppen systemlösning som möjliggör ett smart fordon genom nätverk och intelligenta enheter. Detta gör vardagen på vägen ännu mer bekväm och säker. Upptäck framtiden för camping!
truma.com/inet-x-system
Den nya Truma iNet X Panelen
| Gtin | 4052816047584 |
| Färg | svart |
| Leverantör | Truma |
| Mått Höjd | 31 |
| Dimensioner Bredd | 120,1 |
| Mått Längd | 96,7 |
| Nettovikt | 250 g |
| Bruttovikt | 300 g |
| Katalogkategori | 08 Gasteknik |
| Tillverkarens Nummer | 36413-01 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 23,2 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 6,9 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 16,4 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | 36414-01 |
Write Your Own Review