Y-stycke 80
153,00 kr
SKU
309/216
För luftfördelningsrör för värmare, ø 65 mm och ø 72 mm.
För luftfördelningsrör för värmare, ø 65 mm och ø 72 mm.
| Typ | Y 80 |
| Gtin | 4052816033860 |
| Färg | svart |
| Leverantör | Truma |
| Nettovikt | 49 g |
| Bruttovikt | 49 g |
| Innehållsbit | 1 |
| Katalogkategori | 08 Gasteknik |
| Tillverkarens Nummer | 39611-01 |
| Dimensioner Diameter | 80 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 13,9 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 8,9 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 11,1 cm |
Write Your Own Review