Barwing duschset Riva
523,00 kr
SKU
300/556
Består av: duschmunstycke, slang 1,5 m, väggfäste och adapter. Anslutning: 3/8 ".
Består av: duschmunstycke, slang 1,5 m, väggfäste och adapter. Anslutning: 3/8 ".
| Gtin | 4031656036323 |
| Tryck | 3 bar |
| Färg | vit |
| Material | plast |
| Leverantör | Comet - Pumpen |
| Installationshöjd | 40 mm |
| Nettovikt | 250 g |
| Bruttovikt | 360 g |
| Monteringshål | 27 mm |
| Vattenanslutning | ⅜" |
| Katalogkategori | 07 VVS |
| Tillverkarens Nummer | 154/1200-225 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 29,6 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 6,1 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 22,5 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | S6610.32.00 |
Write Your Own Review