Engreppsblandare Perfekt EHM duschanslutning
SKU
G#3192
Komplett med strömbrytare. Vattenvolym finjusterbar, varmvattenbeständig, microbrytare upp till 3 A, utloppsrör vridbart.
Komplett med brytare, installationshöjd 40 mm, vattenflöde finjusterbar, varmvattenbeständig
| Gtin | 4041431009572 |
| Tryck | 3 bar |
| Färg | vit |
| Material | plast |
| Växla | ✓ |
| Variant | tabell |
| Leverantör | Fertigung |
| Förpackning | SB |
| Installationshöjd | 40 mm |
| Nettovikt | 120 g |
| Bruttovikt | 120 g |
| Monteringshål | 27 mm |
| Sekundär färg | guld |
| Vattenanslutning | pip |
| Katalogkategori | 07 VVS |
| Tillverkarens Nummer | 154/21050-225 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 17,8 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 6,4 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 16,4 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | 300/553-1 |
Write Your Own Review