Lilie Dusch duschset med slang
416,00 kr
SKU
300/491
Produktbeskrivning
Upplev ultimat duschglädje med LILIE duschhuvudset! Den integrerade vattenavstängningsknappen på duschmunstycket gör att du enkelt kan spara vatten utan att ge avkall på komforten. Njut av den 5-vägs justerbara massagefunktionen för en anpassningsbar dusch. Städning är en bris. Den 1,5 m förkromade slangen, väggfästet och monteringsdetaljerna säkerställer enkel installation. 1/2" anslutning på båda sidor.
Made in Germany
Ultimat duschglädje med LILIE duschset
| Gtin | 4041431147892 |
| Tryck | 5 bar |
| Färg | grå |
| Material | ABS akrylnitril butadien styren |
| Leverantör | Lilie |
| Mått Höjd | 230 |
| Dimensioner Djup | 56 |
| Dimensioner Bredd | 100 |
| Nettovikt | 520 g |
| Bruttovikt | 520 g |
| Vattenanslutning | ½" |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | 12485 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 23 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 5,6 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 10 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | 12485 |
Write Your Own Review