Reich blandningsventil med avstängningskran
1 375,00 kr
SKU
300/646
Av mässing. För dränkbara pumpsystem behövs brytare 300/142
Av mässing. För dränkbara pumpsystem behövs brytare 300/142
| Gtin | 4037911220094 |
| Tryck | 6 bar |
| Färg | vit |
| Material | Messing |
| Variant | Under bordet |
| Leverantör | Reich GmbH |
| Installationshöjd | 55 mm |
| Nettovikt | 484 g |
| Bruttovikt | 489 g |
| Monteringshål | 18 mm |
| Vattenanslutning | ⅜" |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | 2258.25 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 16,3 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 5,4 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 15,1 cm |
Write Your Own Review
