Reich Carlettamat Handdusch
1 733,00 kr
SKU
300/649-1
Handdusch med 1,5 m duschslang och bordhållare. Inställningar: Dusch eller jet vid duschpipen. Integrerad mässing inre del möjliggör flödeshastighetsreglering.
Med en integrerad mässingsventil möjliggör detta volymreglering.
| Gtin | 4037911101485 |
| Tryck | 3 bar |
| Färg | vit |
| Material | plast |
| Växla | – |
| Leverantör | Reich GmbH |
| Installationshöjd | 13 cm |
| Nettovikt | 368 g |
| Bruttovikt | 368 g |
| Monteringshål | 27 mm |
| Vattenanslutning | ⅜" |
| Katalogkategori | 07 VVS |
| Tillverkarens Nummer | 9220007F |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 28,1 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 10,7 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 16,9 cm |
Write Your Own Review