Reich duschset Charisma
SKU
G#3441
Charisma duschhuvud med 2 m lång duschslang för Reich-vattenuttag och duschuttag. Krom.
Reich Duschset Charisma
Upplev en ny nivå av duschkomfort med Reich duschset Charisma. Designad för att ge en lyxig duschupplevelse, erbjuder detta set både stil och funktionalitet. Med en elegant design och genomtänkta detaljer förvandlar det ditt badrum till en oas av avkoppling. Det är enkelt att installera och passar perfekt i alla moderna badrumsmiljöer. Gör din dagliga dusch till en njutningsfull stund med Reich duschset Charisma.
| Gtin | 4037911900026 |
| Tryck | 6 bar |
| Färg | krom |
| Material | plast |
| Leverantör | Reich GmbH |
| Mått Längd | 1500 |
| Nettovikt | 301 g |
| Bruttovikt | 402 g |
| Vattenanslutning | ⅜" |
| Katalogkategori | 07 VVS |
| Tillverkarens Nummer | 9078107 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 22,7 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 6,1 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 20 cm |
Write Your Own Review