Sanflex Duschslang
SKU
G#2583
Plast duschslang Bättre, lättare att använd vid möbelgenomförningar. Speciell beläggning.
Plast duschslang ; bättre, lättare att använd vid möbelgenomförningar.
| Gtin | 4031656002632 |
| Tryck | 3 bar |
| Färg | silver |
| Material | plast |
| Leverantör | Comet/Killian |
| Mått Längd | 1500 |
| Nettovikt | 192 g |
| Bruttovikt | 192 g |
| Vattenanslutning | ⅜" × ½" |
| Katalogkategori | 07 VVS |
| Tillverkarens Nummer | 3025.30.02-silber |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 25,6 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 3,9 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 24,8 cm |
Write Your Own Review