Compact vattenkran
SKU
G#2585
Vattenvolymen finjusterbar. Varmvatten resistent. Microbrytare upp till 3 A. Med jetregulator.
Vattenvolymen finjusterbar. Varmvatten resistent. Microbrytare upp till 3 A.
| Gtin | 4041431071937 |
| Tryck | 3 bar |
| Färg | vit |
| Text 2 | Med luftare. |
| Material | plast |
| Variant | tabell |
| Leverantör | Fertigung |
| Förpackning | SB |
| Installationshöjd | 40 mm |
| Nettovikt | 133 g |
| Bruttovikt | 133 g |
| Monteringshål | 19 mm |
| Sekundär färg | guld |
| Vattenanslutning | pip |
| Katalogkategori | 07 VVS |
| Tillverkarens Nummer | 154/4000-225 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 35,7 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 4,1 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 16,4 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | 300/548-1 |
Write Your Own Review