Reich vattenkran Carletta
848,00 kr
SKU
300/642
Beslag av hög kvalitet kan installeras även om det finns lite utrymme. Vattentemperatur och volym kan regleras exakt. Mässingspip.
Med högkvalitativ jetregulator. Mässings pip.
| Gtin | 4037911220025 |
| Tryck | 6 bar |
| Färg | vit |
| Material | Messing |
| Variant | tabell |
| Leverantör | Reich GmbH |
| Installationshöjd | 69 mm |
| Nettovikt | 227 g |
| Bruttovikt | 227 g |
| Monteringshål | 18 mm |
| Vattenanslutning | ⅜" |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | .221225 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 18 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 4,9 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 9 cm |
- Reich vattenkran Carletta Dokumentera (0.16 MB)
Write Your Own Review