Capri blandare med Picchina dusch
Engreppsblandaren (EHM) Capri är ett plastarmatur med snygg, modern design. Tydlig design tillsammans med modern teknik resulterar i en mycket högkvalitativ passform från Comet. Hög funktionalitet tack vare en keramisk patron som är beprövad och testad under många år (bytbar vid behov), lättstädad yta, skruvbart vattenutlopp med rengöringsnyckel för avkalkning och rengöring som ingår som standard. Med strömbrytare. Nylon flexslangar: ø 10 mm.
Capri Blandare med Picchina Dusch
Upptäck elegansen och funktionaliteten hos Capri blandare med Picchina dusch. Denna produkt kombinerar stilren design med hög prestanda för att förhöja din badrumsupplevelse. Blandaren är utformad för att erbjuda enkel användning och långvarig hållbarhet.
Picchina duschen tillför en extra dimension av komfort och lyx. Med sina justerbara inställningar kan du enkelt anpassa vattenflödet för en perfekt duschupplevelse varje gång. Dess moderna design gör att den passar perfekt in i alla badrumsmiljöer.
Capri blandare med Picchina dusch är det perfekta valet för dig som värdesätter både stil och funktion. Förvandla ditt badrum till en oas av avkoppling och njut av den sofistikerade känslan denna produkt erbjuder.
| Förpackning | SB |
|---|---|
| Material | Plast |
| Modell variant | På bänkskiva |
| Anslutning | Comet a |
| Montagehål | 33 mm |
| Färg | Krom |
| Tryck | 3 bar |
| Brytare | ✓ |
| Höjd | 14 cm |
| Vikt | 599 g |