Approve The Cookies
This website uses cookies to improve your user experience
Read more
The store will not work correctly when cookies are disabled.
| Gtin | 4041431009664 |
| Tryck | 3 bar |
| Färg | vit |
| Material | plast |
| Variant | tabell |
| Leverantör | Fertigung |
| Förpackning | SB |
| Installationshöjd | 165 mm |
| Nettovikt | 224 g |
| Bruttovikt | 224 g |
| Monteringshål | 34 mm |
| Sekundär färg | guld |
| Vattenanslutning | pip |
| Katalogkategori | 07 VVS |
| Tillverkarens Nummer | 4100-225 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 36,1 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 5,1 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 16,4 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | 300/559-1 |
| Gtin | 4041431060535 |
| Tryck | 3 bar |
| Färg | vit |
| Material | plast |
| Variant | tabell |
| Leverantör | Fertigung |
| Förpackning | SB |
| Installationshöjd | 165 mm |
| Nettovikt | 224 g |
| Bruttovikt | 224 g |
| Monteringshål | 34 mm |
| Sekundär färg | krom |
| Vattenanslutning | pip |
| Katalogkategori | 07 VVS |
| Tillverkarens Nummer | 154/4100-235 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 35,7 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 5,1 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 16,4 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | 300/558-1 |
© 2024 Campweb. All Rights Reserved