Reich engreppsblandare Keramik Contur S-L
1 429,00 kr
SKU
300/699
piplängd: 179 mm
Med keramisk insats och strömbrytare (IP 67), pip kan svängas 360°, jetregulator i mässing.
| Gtin | 4037911710700 |
| Tryck | 6 bar |
| Färg | krom |
| Material | plast |
| Växla | ✓ |
| Variant | tabell |
| Leverantör | Reich GmbH |
| Installationshöjd | 155 mm |
| Mått Höjd | 186 |
| Nettovikt | 360 g |
| Bruttovikt | 380 g |
| Monteringshål | 33 mm |
| Vattenanslutning | Reich A |
| Katalogkategori | 07 VVS |
| Tillverkarens Nummer | 571-706000F |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 37,6 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 10 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 26,3 cm |
Write Your Own Review
Vi hittade andra produkter du kanske gillar!