Reich engreppsblandare Keramik Trend E
1 099,00 kr
SKU
300/673
piplängd: 150 mm
Elegant och modern design och användningen av högkvalitativ plast för att spara vikt
| Gtin | 4037911710076 |
| Tryck | 6 bar |
| Färg | krom |
| Text 2 | 360° vridbar |
| Material | plast |
| Växla | ✓ |
| Variant | tabell |
| Leverantör | Reich GmbH |
| Installationshöjd | 134 mm |
| Mått Höjd | 134 |
| Nettovikt | 314 g |
| Bruttovikt | 314 g |
| Monteringshål | 33 mm |
| Vattenanslutning | Reich A |
| Katalogkategori | 07 VVS |
| Tillverkarens Nummer | 571-802010 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 25,1 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 5,1 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 12,3 cm |
Write Your Own Review