ABL Vattenuttag med strömbrytare
1 568,00 kr
SKU
300/442
Produktbeskrivning
Upptäck vattenuttaget för utomhusduschar med blandare 13 - ditt måste för husvagnar och husbilar. Denna kompakta lösning är utrustad med en strömbrytare för enkel användning och möjliggör en uppfriskande dusch var du än är. Utan slangmunstycken, pluggnipplar och gångjärnslock. Njut av den perfekta vattentemperaturen tack vare den integrerade blandaren och upplev komfort och funktionalitet när du reser. Perfekt för alla som värdesätter kvalitet och effektivitet.
| Gtin | 4056161117534 |
| Färg | svart |
| Material | plast |
| Leverantör | Fawo |
| Mått Höjd | 75 |
| Dimensioner Djup | 130 |
| Dimensioner Bredd | 130 |
| Nettovikt | 460 g |
| Bruttovikt | 500 g |
| Katalogkategori | 07 VVS |
| Tillverkarens Nummer | 01746T75599 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 13 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 8 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 12,5 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | 01746T75599 |
Write Your Own Review
