CKW Lucka med vinterisolering
549,00 kr
SKU
300/667
Låsbar lucka i vitt, idealiskt för väggtjocklekar på upp till 25 mm. Utrustad med vinterisolering ger det ett effektivt skydd mot kylan och ökar energieffektiviteten.
med vinterisolering
| Gtin | 4042315230242 |
| Färg | vit |
| Leverantör | CKW Gesellschaft für |
| Dimensioner Djup | 120 |
| Dimensioner Bredd | 160 |
| Nettovikt | 305 g |
| Bruttovikt | 309 g |
| Väggtjocklek 2 | 25 mm |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | 79-840000 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 17,3 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 12 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 13,4 cm |
Write Your Own Review