Approve The Cookies
This website uses cookies to improve your user experience
Read more
The store will not work correctly when cookies are disabled.
Fawo vattenpåfyllning utan lock
Med gångjärnslock och magnetisk stängning. Slanganslutning ø 40 mm.
Med gångjärnslock och magnetisk stängning. Slanganslutning ø 40 mm.
| Gtin | 4041431044153 |
| Färg | rent vitt |
| Leverantör | Fawo |
| Nettovikt | 174 g |
| Bruttovikt | 174 g |
| Katalogkategori | 06 fordon |
| Tillverkarens Nummer | 01724T10099W |
| Utskärning Nominell Dimension 1 | 85,5 mm |
| Utskärning Nominell Dimension 2 | 90 mm |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 14,5 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 9,7 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 13,4 cm |
| Gtin | 4041431054503 |
| Färg | antracit |
| Leverantör | Fawo |
| Nettovikt | 174 g |
| Bruttovikt | 174 g |
| Katalogkategori | 06 fordon |
| Tillverkarens Nummer | 01724T10499W |
| Utskärning Nominell Dimension 1 | 85,5 mm |
| Utskärning Nominell Dimension 2 | 90 mm |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 14,6 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 9,7 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 13,1 cm |
| Gtin | 4041431106882 |
| Färg | svart |
| Material | plast |
| Leverantör | Fawo |
| Nettovikt | 174 g |
| Bruttovikt | 174 g |
| Katalogkategori | 06 fordon |
| Tillverkarens Nummer | 01724T10599W |
| Utskärning Nominell Dimension 1 | 85,5 mm |
| Utskärning Nominell Dimension 2 | 90 mm |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 14,6 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 9,4 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 13,1 cm |
© 2024 Campweb. All Rights Reserved