FAWO Vattenpåfyllning
329,00 kr
SKU
300/624
Produktbeskrivning
Kort version för slanganslutning ø 40 mm inklusive låsbart lock. Anslutning: 3,6cm
Kort version för slanganslutning ø 40 mm inklusive låsbart lock. Anslutning: 3,6cm
| Gtin | 4056161050046 |
| Färg | svart |
| Material | plast |
| Leverantör | Fawo |
| Mått Höjd | 90 |
| Nettovikt | 220 g |
| Bruttovikt | 220 g |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | 01622T64081W |
| Dimensioner Diameter | 120 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 11,5 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 8 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 11,5 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | 01622T64081W |
Write Your Own Review