Manuell pump
84,00 kr
SKU
300/119
för fotogen, bensin, etc. Vätskor kan pumpas ut ur tankar och behållare snabbt och enkelt.
För bensin, etc. Tankar, behållare kan pumpas ut snabbt och enkelt.
| Gtin | 4262405431537 |
| Färg | ruttna |
| Material | plast |
| Leverantör | Stellfeld & Ernst |
| Mått Längd | 560 |
| Nettovikt | 67 g |
| Bruttovikt | 79 g |
| Sekundär färg | vit |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | 850406 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 53,3 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 8,4 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 13,4 cm |
Write Your Own Review