FIAMMA Ackumulatortank A 20 Fiamma
531,00 kr
SKU
300/312
Det perfekta tillbehöret för alla tryckvattenpumpar. Avlägsnar det oregelbundna flödet av vatten och förhindrar onödig till och från koppling av pumpen. Den operativa överfyllningstanken möjliggör ett konstant flöde av vatten även när kranen är halvstängd.
Perfekt till alla tryckvattenpumpar.
| Gtin | 8004815450502 |
| Färg | svart |
| Material | Nylon |
| Leverantör | Fiamma |
| Tankens Kapacitet | 0,7 l |
| Mått Höjd | 100 |
| Dimensioner Djup | 234 |
| Dimensioner Bredd | 154 |
| Nettovikt | 300 g |
| Bruttovikt | 540 g |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | 02487-02- |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 25 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 10,5 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 11 cm |
| Artikelnummer Från Leverantören | 02478-02- |
Write Your Own Review