Avtappningsventil av plast
SKU
G#2635
För 10 - 12 mm slang med en utgång och 1 eller 2 ingångar, upp till 3 bar.
För 10 - 12 mm slang med en utgång och 1 eller 2 ingångar, upp till 3 bar.
| Gtin | 4037911100907 |
| Material | plast |
| Leverantör | Reich GmbH |
| Nettovikt | 43 g |
| Bruttovikt | 43 g |
| Vattenanslutning | 2 ingångar |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | .107800 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 11,8 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 3,3 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 5,2 cm |
Write Your Own Review