Kulventil 1
439,00 kr
SKU
300/203
för husvagnar och husbilar. Kostnadseffektiv installation av avloppsvattenröret. Ingen skruv, ingen limning, ingen svetsning - bara anslut dem. Frostresistent från -40 ° C till +80 ° C.
För husvagnar och husbilar. Kostnadseffektiv installation av avloppsröret.
| Typ | K 1'' |
| Gtin | 4037911331202 |
| Färg | grafitgrå |
| Text 2 | Kulventil 1" med adapterkoppling |
| Leverantör | Reich GmbH |
| Mått Höjd | 97 |
| Dimensioner Bredd | 68 |
| Mått Längd | 139 |
| Nettovikt | 322 g |
| Bruttovikt | 322 g |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | 533-06051 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 13,8 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 6,9 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 9,5 cm |
Write Your Own Review