UniQuick Rak skarvkoppling 14 – 12 mm Reich
120,00 kr
SKU
300/411
För UniQuick dricksvattensystem
Består av ett material som uppfyller dricksvattnet och livsmedelsriktlinjerna i Europa.
| Vattenanslutning | UniQuick |
| Bruttovikt | 39g |
| Gtin | 4037911331486 |
| Tillverkarens Nummer | 533-142012 |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Leverantör | Reich GmbH |
| Dimensioner Diameter | 27 |
| Mått Längd | 52 |
| Nettovikt | 26g |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 2" |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 2,8 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 2,9 cm |
Write Your Own Review