Bärbar slangupprullare Aquafil Pro med slang, längd 11,6 m
527,00 kr
SKU
300/732
kompakt slangrulle, idealisk för att fylla tankar eller tvätta fordonet, men också mycket användbart för att vattna växter och blommor under din vistelse på campingen. Jettrycket kan justeras vid sprutmunstycket. Slangen lagras säkert inuti huset.
leveransomfång: robust plasthus med handtag, 11,6 m flexibel, livsmedelssäker slang Ø 7,9 mm, spraymunstycke.
Ny kompakt slangupprullare, som är särskilt lämplig för fritidsfordon. Perfekt för att fylla…
| Typ | Aquafil Pro |
| Gtin | 8022068076744 |
| Färg | grå |
| Material | plast |
| Leverantör | Brunner |
| Mått Höjd | 300 |
| Dimensioner Djup | 150 |
| Dimensioner Bredd | 280 |
| Nettovikt | 1,9 kg |
| Bruttovikt | 1,9 kg |
| Sekundär färg | blå |
| Katalogkategori | 06 Reparation | rengöring |
| Tillverkarens Nummer | 7203133N |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 31 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 15 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 27 cm |
Write Your Own Review