Yachticon Flexibel slang
413,00 kr
SKU
300/726
Elastisk, flexibel slang. Sträcker sig från 7,5 m till 22,5 m under användning. Efter användning förvandlas den tillbaka till sin naturliga form. Med 7-faldig multifunktionell spraypistol, två snabbfrisättningsadaptrar och krananslutning (3/4 tum och 1 tum).
Expanderar under användning från 7,5 m till 22,5 m.
| Bruttovikt | 900 g |
| Färg | blå |
| Gtin | 4031396056254 |
| Tillverkarens Nummer | 32.5625.00 |
| Katalogkategori | 06 Reparation | rengöring |
| Leverantör | Yachticon |
| Mått Längd | 7500 |
| Nettovikt | 800 g |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 12" |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 12 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 24,3 cm |
Write Your Own Review