Carysan inbyggnadstank 70 Liter
989,00 kr
SKU
300/031
Inbyggd tank tillverkad av livsmedelssäker HDPE (högdensitetspolyeten) med 2 förslutningar NW 61, 1 NW 170 förslutning. Det ingår även ett munstycke med en ¾ "plug, nyckel och monteringsfäste. Med bottenöppning för vintertömning.
Inbyggd behållare tillverkad av livsmedelssäker HDPE (högdensitetspolyeten) med 2 förslutningar
| Gtin | 4042315200016 |
| Färg | vit |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | CKW Gesellschaft für |
| Tankens Kapacitet | 70 l |
| Mått Höjd | 260 |
| Dimensioner Djup | 370 |
| Dimensioner Bredd | 940 |
| Nettovikt | 2,65 kg |
| Bruttovikt | 3,5 kg |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | 70-407011 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 94 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 27 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 38 cm |
Write Your Own Review
