Comet Reste Boy 19 L
549,00 kr
SKU
300/088
Behållaren är stängd med ett lock för att förhindra lukt och hålla insekter borta. Består av: kapsel, tratt med stopp och kedja, nyckel för stängning DIN 96.
Behållaren är stängd med ett lock för att förhindra lukt och hålla insekter borta
| Gtin | 4031656011603 |
| Färg | svart |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | Comet/Killian |
| Tankens Kapacitet | 19 l |
| Mått Höjd | 475 |
| Dimensioner Djup | 170 |
| Dimensioner Bredd | 280 |
| Nettovikt | 1 kg |
| Bruttovikt | 1 kg |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Storlek Generell | FRÅN 96 |
| Tillverkarens Nummer | 8351.82.14_19 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 58 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 17 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 33 cm |
Write Your Own Review