Comet Universal Avloppsvattentank 19 l
593,00 kr
SKU
300/067-1
inkl. 2 lock - Topp DIN 61, lateral din 96. Inkluderar ett extra DIN 61 -lock med en 1 m avloppsvattenslang, anslutning till 25 mm rörsystem. Skiftnyckel för lateralt lock 96. Använd endast utanför fordonet.
Med 2 öppningar - topp DIN 61, sida DIN 96
| Gtin | 4031656011610 |
| Färg | svart |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | Comet/Killian |
| Tankens Kapacitet | 19 l |
| Mått Höjd | 475 |
| Dimensioner Djup | 170 |
| Dimensioner Bredd | 280 |
| Nettovikt | 1 kg |
| Bruttovikt | 1 kg |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | 8351.82.31_19 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 48 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 17 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 31 cm |
Write Your Own Review
Vi hittade andra produkter du kanske gillar!
-
Comet stor vattenpip Maxi DIN 61, 200 mm129,00 kr
