Fusion avloppstank 80
2 629,00 kr
SKU
300/054
Lämplig för Vans Fiat Ducato, Peugeot Boxer och Citroën Jumper från 1994 fram till 2005. Installation tvärs till körriktningen framför bakaxeln.
För Vans Fiat Ducato, Peugeot Boxer och Citroen Jumper
| Typ | EV1711 |
| Gtin | 4041431009022 |
| Färg | grå |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | Rotovia |
| Tankens Kapacitet | 80 l |
| Mått Höjd | 320 |
| Dimensioner Djup | 500 |
| Dimensioner Bredd | 960 |
| Nettovikt | 7,1 kg |
| Bruttovikt | 7,1 kg |
| Fordonsmodell | Peugeot Boxer 230, till modellerna, 03/1994 – 04/2002, Fiat Ducato 230, till modellerna, 03/1994 – 04/2002, Citroën Jumper 230, till modellerna, 03/1994 – 04, Jumper, Models, 2, Ci420, Models 04/2002 – 2006, Fiat Ducato 244, till modellerna, 04/2002 – 2006, Peugeot Boxer 244, till modellerna, 04/2002 – 2006 |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | EV 1711 BAA103 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 97 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 31 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 50 cm |
Write Your Own Review
