Fusion avloppstank 90 Liter Ducato
2 668,00 kr
SKU
300/160
För Fiat Ducato från 2006, för Peugeot Boxer och Citroen Jumper
För Fiat Ducato från 2006, för Peugeot Boxer och Citroen Jumper
| Typ | EV2222 |
| Gtin | 4041431090471 |
| Färg | vit |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | Rotovia |
| Tankens Kapacitet | 90 l |
| Mått Höjd | 212 |
| Dimensioner Djup | 908 |
| Dimensioner Bredd | 948 |
| Nettovikt | 10,3 kg |
| Bruttovikt | 10,3 kg |
| Fordonsmodell | Fiat Ducato X250/X290, alla modeller, 06/2006 – ..., Citroën Jumper X250/X290, alla modeller, 2006 – ..., Peugeot Boxer 250/290, alla modeller, 2006 – ... |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | EV 2222 BAA000 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 95 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 22 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 91 cm |
Write Your Own Review
