Fusion Färsktvattentank 43 Type EV0905
1 238,00 kr
SKU
300/053
Med rengöringsöppning ca 120 mm. Inloppsanslutning ø 40 mm.
Med rengöringsöppning ca 120 mm. Inloppsanslutning ø 40 mm.
| Typ | EV0905 |
| Gtin | 4041431071685 |
| Färg | vit |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | Rotovia |
| Tankens Kapacitet | 43 l |
| Mått Höjd | 220 |
| Dimensioner Djup | 300 |
| Dimensioner Bredd | 700 |
| Nettovikt | 3,3 kg |
| Bruttovikt | 3,3 kg |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | EV 0905 BAA000 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 76 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 22 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 30 cm |
Write Your Own Review
