Fusion Gråvatten, Avloppstank Typ V 8-07/0
2 118,00 kr
SKU
300/021
Två fyllningsmunstycken Ø 40 mm och Ø 50 mm.
2 inloppsmunstycken ø 40 mm och ø 50 mm.
| Typ | EV1801 |
| Gtin | 4041431008940 |
| Färg | grå |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | Rotovia |
| Tankens Kapacitet | 85 l |
| Mått Höjd | 260 |
| Dimensioner Djup | 500 |
| Dimensioner Bredd | 700 |
| Nettovikt | 5 kg |
| Bruttovikt | 5 kg |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | EV 1801 BAA103 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 80 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 26 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 50 cm |
Write Your Own Review
