Fusion vattentank 47 Type EV0901
1 293,00 kr
SKU
300/052
Rengöringsöppning ca. Ø 120 mm.
Rengöringsöppning ca 120 mm.
| Typ | EV0901 |
| Gtin | 4041431071678 |
| Färg | vit |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | Rotovia |
| Tankens Kapacitet | 47 l |
| Mått Höjd | 200 |
| Dimensioner Djup | 400 |
| Dimensioner Bredd | 600 |
| Nettovikt | 3,9 kg |
| Bruttovikt | 3,9 kg |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | EV 0901 BAA000 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 60,5 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 23,5 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 41 cm |
Write Your Own Review
