Fusion vattentank Typ V 12-08 124 L, Type EV2201
3 179,00 kr
SKU
300/019
Med stor rengöringsöppning ø 120 mm, 2 fyllnadsrör ø 50 mm. Tanken är avsmalnande i botten för att passera värmeslangarna.
Med stor rengöringsöppning ø 120 mm, 2 fyllnadsrör ø 50 mm
| Typ | EV2201 |
| Gtin | 4041431008926 |
| Färg | vit |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | Rotovia |
| Tankens Kapacitet | 124 l |
| Mått Höjd | 320 |
| Dimensioner Djup | 520 |
| Dimensioner Bredd | 900 |
| Nettovikt | 7 kg |
| Bruttovikt | 7 kg |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | EV 2201 BAA000 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 89 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 30 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 52 cm |
Write Your Own Review
