Fusion vattentank Typ V 5-01 Type EV1101
2 365,00 kr
SKU
300/020
Inloppsanslutning ø 40 mm. Med öppning för rengörning
Inloppsanslutning ø 40 mm.
| Typ | EV1101 |
| Gtin | 4041431008933 |
| Färg | vit |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | Rotovia |
| Tankens Kapacitet | 53 l |
| Mått Höjd | 210 |
| Dimensioner Djup | 280 |
| Dimensioner Bredd | 1050 |
| Nettovikt | 4,3 kg |
| Bruttovikt | 4,3 kg |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | EV 1101 BAA000 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 109 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 20,5 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 27,5 cm |
Write Your Own Review
