Goebel vattentank 60 Liter Type SM 23060
1 859,00 kr
SKU
300/017
Fyra monteringsförstärkningar, rengöring av öppning Ø 15,0 cm. Två fyllningsrör Ø 40 mm.
Rengöringsöppning ø 15,0 cm, 2 fyllnadsrör ø 40 mm.
| Typ | SM 23060 |
| Gtin | 4041431008902 |
| Färg | vit |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | Willi Goebel Kunststoff |
| Tankens Kapacitet | 60 l |
| Mått Höjd | 255 |
| Dimensioner Djup | 395 |
| Dimensioner Bredd | 685 |
| Nettovikt | 4,6 kg |
| Bruttovikt | 5,1 kg |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | SM23060 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 68 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 25,5 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 47 cm |
Write Your Own Review
