Goebell vattentank 45 Liter Type SM 108045
1 429,00 kr
SKU
300/023
Seat Box
För montering i lådan på sittgruppen, 4 förstärkningar för montering med ventilationsavstånd för luftcirkulationen; Rengöringsöppning ø 12,0 cm; 3 inloppsmunstycken: ø 0,4 cm; 1 dränera 3/4 ".
För montering i lådan på sittgruppen
| Typ | SM 108045 |
| Gtin | 4041431009930 |
| Färg | vit |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | Willi Goebel Kunststoff |
| Tankens Kapacitet | 45 l |
| Mått Höjd | 219 |
| Dimensioner Djup | 550 |
| Dimensioner Bredd | 485 |
| Nettovikt | 3,5 kg |
| Bruttovikt | 3,7 kg |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | SC108045 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 54,5 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 24 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 48 cm |
Write Your Own Review
