Goebell Vattentank 70 Liter Type SM 24070
2 189,00 kr
SKU
300/018
Fyra monteringsförstärkningar, rengöring av öppning Ø 120 mm. Två fyllningsrör Ø 40 mm.
Rengöringsöppning ø 12,0 cm, 2 påfyllning ø 40 mm.
| Typ | SM 24070 |
| Gtin | 4041431008919 |
| Färg | vit |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | Willi Goebel Kunststoff |
| Tankens Kapacitet | 70 l |
| Mått Höjd | 255 |
| Dimensioner Djup | 395 |
| Dimensioner Bredd | 790 |
| Nettovikt | 5,5 kg |
| Bruttovikt | 5,5 kg |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | SM24070 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 79 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 25 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 48 cm |
Write Your Own Review
