Heusser Hopfällbar avloppsbehållare 20 l
263,00 kr
SKU
300/050
matsäker, med anslutningsslang vid avloppsvattenuttaget och tätningslocket.
Livsmedelssäker, med anslutningsslang vid avloppsvattenutloppet och locket.
| Gtin | 4001542008680 |
| Färg | vit |
| Material | PE Polyeten, EVA Etylenvinylacetat |
| Leverantör | Heusser |
| Tankens Kapacitet | 20 l |
| Mått Höjd | 260 |
| Dimensioner Djup | 280 |
| Dimensioner Bredd | 280 |
| Nettovikt | 450 g |
| Bruttovikt | 450 g |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | TC 084A |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 27 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 9 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 23 cm |
Write Your Own Review