Heusser Hopvikbar vattenbehållare 15 L
131,00 kr
SKU
300/044
Livsmedelssäker plastbehållare av polyeten med handtag och stoppkåpa. Speciellt lämplig för säker transport av vatten och andra drickbara vätskor.
Öppningsdiameter: 32 mm.
Plastbehållare med bärhandtag och påfyllningshals, inklusive pip.
| Gtin | 4001542008611 |
| Färg | vit |
| Material | PE polyeten, PP polypropen |
| Leverantör | Heusser |
| Tankens Kapacitet | 15 l |
| Mått Höjd | 240 |
| Dimensioner Djup | 240 |
| Dimensioner Bredd | 300 |
| Nettovikt | 260 g |
| Bruttovikt | 450 g |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | TC 086A |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 23 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 10 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 23 cm |
Write Your Own Review