Adapter Snabbanslutning W
184,00 kr
SKU
300/061
adapter för att konvertera det gängade locket till en bajonettlock för att ansluta Sanitary Flex till tanken 23 w.
Adapter för att omvandla det gängade locket till ett bajonettlock för anslutning av Sanitary Flex till tanken 23W.
| Typ | SNABBANSLUTNING W |
| Gtin | 4041431138265 |
| Färg | grå |
| Leverantör | Fiamma |
| Mått Höjd | 140 |
| Dimensioner Bredd | 120 |
| Mått Längd | 140 |
| Nettovikt | 150 g |
| Bruttovikt | 150 g |
| Katalogkategori | Reservdelskatalog |
| Tillverkarens Nummer | 300/061-1 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 17,8 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 10 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 14,9 cm |
- Adapter Snabbanslutning W Dokumentera (0.44 MB)
Write Your Own Review