Comet lock med luftning och tappkran
131,00 kr
SKU
300/006-2
Stopcock med ventilation.
| Gtin | 4031656011429 |
| Leverantör | Comet/Killian |
| Mått Höjd | 64 |
| Dimensioner Bredd | 63 |
| Mått Längd | 95 |
| Nettovikt | 43 g |
| Bruttovikt | 45 g |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Storlek Generell | FRÅN 51 |
| Tillverkarens Nummer | 8272.06.00 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 9,5 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 6,3 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 6,7 cm |
Write Your Own Review