Comet vattenkanna 10 l, DIN 96
395,00 kr
SKU
300/584
De två handtagen underlättar lyft och fyllning i färskvattentanken. Pipen är rak och försedd med en avluftningskanal. I slutet av hällpipan är ett lock ¾ "för skruvtäthet. Stor fyllningsöppning DIN 96.
De två handtagen underlättar lyft och fyllning i färskvattentanken
| Gtin | 4031656004704 |
| Färg | vit |
| Material | PE polyeten |
| Leverantör | Comet/Killian |
| Tankens Kapacitet | 10 l |
| Mått Höjd | 340 |
| Dimensioner Djup | 470 |
| Dimensioner Bredd | 190 |
| Nettovikt | 704 g |
| Bruttovikt | 704 g |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Storlek Generell | FRÅN 96 |
| Tillverkarens Nummer | 8455.82.10_10 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 48 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 17,5 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 34 cm |
Write Your Own Review
Vi hittade andra produkter du kanske gillar!
-
Förslutningslock med tätningFrån 21,00 kr