Fiamma Lock vattentank
409,00 kr
SKU
300/037-2
Var uppmärksam på de tekniska detaljerna och produktinformationen när du väljer en reservdel.
| Bruttovikt | 124g |
| Färg | röd |
| För Typ | 40F, 40W, 70L |
| Gtin | 8004815415532 |
| Tillverkarens Nummer | 98669-021 |
| Katalogkategori | Reservdelskatalog |
| Leverantör | Fiamma |
| Nettovikt | 124g |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 21,2 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 5,4 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 20,7 cm |
Write Your Own Review