LILIE Flexibel spiralslang 3
384,00 kr
SKU
300/450
Utdragbar tömningsslang för bortskaffande. Särskilt starkt med ökad väggtjocklek för speciella krav.
Tillverkad av väderbeständig vinyl
| Gtin | 0147173962190 |
| Leverantör | Lilie |
| Mått Längd | 2600 |
| Nettovikt | 798 g |
| Bruttovikt | 1,22 kg |
| Katalogkategori | 07 vatten |
| Tillverkarens Nummer | 39621 |
| Förpackningsstorlek Största Storlek | 49,9 cm |
| Förpackningsstorlek Minsta Storlek | 8,7 cm |
| Förpackningsstorlek Medium Storlek | 8,8 cm |
Write Your Own Review